Współpraca z Organizatorami Imprez Turystycznych

WSPÓŁPRACA Z ORGANIZATORAMI IMPREZ TURYSTYCZNYCH


Jako doświadczony organizator imprez turystycznych i agencja turystyczna działająca bez przerwy od ponad 10 lat jesteśmy otwarci na podpisanie umowy agencyjnej z organizatorami imprez turystycznych a tym samym przedstawiania ofert na łamach naszej sieci serwisów turystycznych.


Zapraszamy do współpracy.
Po podpisaniu umowy agencyjnej oferta będzie udostępniona i prezentowana w katalogu ofert turystycznych na stronie www.ecotravel.pl oraz w zależności o wybranego Typu oferty w odpowiednim dodatkowym serwisie należącym do Ecotravel:

UMIESZCZANIE OFERT


Proponujemy następujące sposoby umieszczenia oferty organizatora na łamach naszego serwisu:

Importer:  1. Własny pliki XML - jeśli organizator posiada własne pliki, które aktualizuje i ma możliwość udostępnienia ich nam w postaci linka bezpośredniego do serwera, wówczas jesteśmy gotowi przygotować odpowiedni importer. Przygotowanie importera będzie zależne od złożoności przesłanego pliku jak również od ilości ofert w nim zawartych - preferowana jest ilość powyżej 100 ofert by importer był utworzony przez Ecotravel.

  2. Pliku XML wg wzoru Ecotravel - na prośbę organizatora istnieje możliwość udostępnienia wzoru pliku XML tak by organizator mógł sam stworzyć plik XML z własnej oferty i udostępnić go następnie do importera Ecotravel.


Wprowadzanie ofert ręcznie:  1. Jeśli w ofercie organizatora znajduje się niewielka ilość ofert do wprowadzenia i chciałby je we własnym zakresie wprowadzić, zmieniać, udostępniać na oferty specjalne Last Minute, First Minute i Promocje; wówczas istnieje możliwość otrzymania ze strony Ecotravel loginu i hasła do panelu dzięki któremu można będzie ofertę wprowadzić ręcznie. Możliwość taka jest skierowana do organizatorów, których oferta nie przekracza 100 ofert.
Wymaganiem wobec organizatora jest przesłanie nam następujących dokumentów:  1. kserokopia zezwolenia i ubezpieczenia,

  2. warunki uczestnictwa i umowa zgłoszenie,

  3. krótki opis biura i prowadzonej działalności,

  4. pisemną zgodę na wykorzystanie treści katalogów, ulotek jak i treści oraz zdjęć ze strony internetowej biura celem przedstawienia oferty klientom,

  5. dane kontaktowe,

  6. logo organizatora (w formie elektronicznej - .jpg, .gif),

  7. umieszczenie dowolnie wybranego banera lub buttona na stronie internetowej biura współpracującego - zobacz więcej »
ZGŁOSZENIA


Zaznaczamy sobie prawo do weryfikacji przesłanych zgłoszeń po którym nastąpi ewentualna współpraca. Weryfikacja może potrwać do kilku dni roboczych.


Zgłoszenia o współpracę prosimy kierować na e-mail: marcin@ecotravel.pl.

W wypadku pytań zaglądnij do naszego FAQ lub skontaktuj się z Nami!