Współpraca z Obiektami Hotelowymi

WSPÓŁPRACA Z OBIEKTAMI NOCLEGOWYMI


Nic nie płacisz za umieszczanie Twojej oferty!!!

Współpraca polega na ogólne przyjętych zasadach sprzedaży agencyjnej. EcoTravel.pl jako Agencja Turystyczna sprzedaje oferty turystyczne biur podróży jak i pośredniczy w sprzedaży miejsc noclegowych oraz organizowanych programów wypoczynku w obiektach noclegowych za udzieloną prowizję ustalaną w sposób indywidualny.
ZASADY WSPÓŁPRACY


1. W wypadku chęci współpracy otrzymają Państwo umowę ze strony ECOTRAVEL.

2. Wraz z podpisaniem umowy o współpracę Obiekt Noclegowy otrzyma ze strony Ecotravel login i hasło dostępu do Panelu dzięki któremu będzie można wprowadzać swoją ofertę organizowanych przez obiekt noclegowy pakietów - wczasy, weekendy itp.


3. Po otrzymaniu loginu i hasła ze strony Ecotravel mogą Państwo wprowadzać po przez Panel swoją ofertę pakietów pobytowych. Oferta będzie udostępniona do sprzedaży po sprawdzeniu jej przez Administratora. Po udostępnieniu oferty przez Administratora pojawi się ona w wybranym Typie i Rodzaju oferty w katalogu ofert na stronie www.ecotravel.pl.


4. Oferta będzie prezentowana w katalogu ofert turystycznych na stronie www.ecotravel.pl oraz w zależności o wybranego Typu oferty w odpowiednim dodatkowym serwisie należącym do Ecotravel:5. Rozliczenie prowadzone jest na ogólnie przyjętych zasadach agencyjnych czyli udzielania prowizji przez obiekt noclegowy dla Ecotravel.
JAKIE PAKIETY OFERT MOŻNA WPROWADZAĆ


To nie jest prezentacja Twojego obiektu. Dajemy ci mozliwość sprzedaży twoich pakietów usług, które będa prezentowane nie tylko na naszej głównej stronie www.ecotravel.pl ale również w osobnym naszym serwisie dedykowanym względem typu. np. wprowadzasz propozycje Świąt Bożego Narodzenia wówczas oferta pojawi się również na stronie www.ofertyswiateczne.pl

Mając na myśli "pakiety ofert"rozumiemy je jako: 1. oferty weekendowego pobytu (Majówki i inne),

 2. oferty świąteczne (Boże Narodzenie, Wigilie, Andrzejki, Mikołajki, Wielkanoc i inne)

 3. kolonie i obozy letnie, obozy zimowe, zimowiska (wg. programów realizowanych już przez obiekty)

 4. białe i zielone szkoły (wg. programów realizowanych już przez obiekty)

 5. konferencje, szkolenia, integracja dla firm

 6. programy wczasów zdrowotnych, programy SPA i inne

 7. oferty pobytów sylwestrowych i bali noworocznych

 8. oraz inne...
Wymagania ze strony obiektu noclegowego: 1. wysłanie danych osoby kontaktowej: imię i nazwisko, adres mail, telefon celem utworzenia konta;

 2. przesłanie ksero aktualnej karty kwalifikacyjnej obiektu (przy organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży) w przypadku domów i ośrodków wypoczynkowych;

 3. umieszczenie na stronie internetowej linka współpracy od Ecotravel.pl
ZGŁOSZENIE


Zaznaczamy sobie prawo do weryfikacji przesłanych zgłoszeń po którym nastąpi ewentualna współpraca. Weryfikacja może potrwać do kilku dni roboczych.


Zgłoszenia o współpracę prosimy kierować na e-mail: marcin@ecotravel.pl.

W wypadku pytań zaglądnij do naszego FAQ lub skontaktuj się z Nami!