w naszej ofercie: 13343 imprezy, 7304 terminy!

+48 12 648 99 77
+48 12 647 11 88
+48 12 647 22 66
E-mail:
Hasło:
Wycieczka Australia Nowa Zelandia 2018
Wszystko o tej ofercie wie:

WYCIECZKA AUSTRALIA NOWA ZELANDIA 2018

Wyprawa do Australii i Nowej Zelandii 2 noclegi tranzytowe

Wylot z: WAW
Wyżywienie: zgodnie z programem imprezy (ZPR)
Ocena oferty:
Kod oferty:
78837604
oferta w pdf

AUSTRALIA – NOWA ZELANDIA  (wyspy Płn. i Płd.), wyjazd z 2 noclegami tranzytowymi 2018
- przedstawienie w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua oraz kolacja
- malownicze, turkusowe jezioro Tekapo, przy którym stoi kamienny kościół zbudowany przez misjonarzy dla Maorysów
- Arrowtown - historyczne miasteczko, w którym były kopalnie złota
- Moeraki Boulders - jedyne na świecie formacje sklane w kształcie kul porozrzucane na plaży Koehoke
- Muzeum Nowej Zelandii - Te Papa Tongarewa - w Wellington
- Kawarau - kultowy most, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee
- Dunedin - najbardziej szkockie miasto w Nowej Zelandii
- Te Anau - urokliwe miasteczko położone nad największym jeziorem na Wyspie Południowej
TRASA WYCIECZKI
SYDNEY (Australia) – MANLY – KATOOMBA – CAIRNS – KURANDA – AYERS ROCK – PN ULURU-KATA TJUTA –CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia) – ARROWTOWN – QUEENSTOWN – TE ANAU – DUNEDIN – WELLINGTON – ROTORUA – WAIOTAPU – MATAMATA – WAITOMO – AUCKLAND
Dzień 1 |
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie. Wylot do Australii.
Dzień 2 | HONGKONG
Przylot do Hongkongu. Zwiedzanie miasta. Wjazd na górę Victoria Peak z panoramą miasta. Przejazd do Kowloon i zwiedzanie bulwaru z panoramicznym widokiem na wyspę Hongkong. Wieczorem spacer po słynnej Natham Road – największej ulicy handlowej Hong Kongu. Transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 3 | HONGKONG
Zwiedzanie wioski rybackiej Abardeen. Czas wolny na spacery lub zakupy. Transfer na lotnisko i przelot do Sydney.
Dzień 4 | SYDNEY (Australia) - MANLY
Przylot do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek. Spacer przez Królewski Ogród Botaniczny, w którym przez ponad 100 lat sadzono wiele egzotycznych drzew i roślin zwożonych z całego świata. Przejście koło budynku opery – symbolu Sydney. Rejs promem przez zatokę do Manly. Spacer handlowym pasażem na nadmorską promenadę, obsadzoną palmami, wzdłuż której ciągnie się piękna plaża. Czas na plażowanie, kąpiel w oceanie lub zakupy. Powrót promem do miasta, a następnie przejazd do hotelu.
Dzień 5 | SYDNEY - KATOOMBA
Wycieczka do Katoomba w Górach Błękitnych. Po drodze Featherdale Wildlife Park, gdzie żyją wszystkie egzotyczne ptaki i zwierzęta występujące w Australii, w tym misie koala, kangury, diabły tasmańskie, kazuary, pingwiny, psy dingo, emu i wiele innych (wstęp ok. 30 AUD). Możliwość zrobienia zdjęcia z oswojonym misiem koala. Postój przy punkcie widokowym Echo Point, skąd widać lasy eukaliptusowe i skałę Trzy Siostry. Dla chętnych dodatkowe atrakcje (bilet łączony Scenic World ok. 35 AUD) – zjazd prawie pionową kolejką górniczą Scenic Railway na dno doliny Jamison Valley. Spacer przez las. Następnie wjazd kolejką linową na górę. Kolejny przejazd poziomo wiszącą nad doliną kolejką Skyway, z której przez szklane dno widać ciekawe formacje skalne i zieleń eukaliptusów. Powrót do Sydney.
Dzień 6 | SYDNEY
Zwiedzanie Sydney. Spacer po gwarnym śródmieściu. Czas wolny w eleganckim centrum handlowym – Queen Victoria Building. Następnie przejście główną ulicą – George Street, przy której stoją zarówno zabytkowe, jak i bardzo nowoczesne budynki, w stronę portowej dzielnicy The Rocks. Przejście po moście Portowym (Harbour Bridge), z którego rozciąga się widok na miasto, zatokę oraz operę. Powrót do hotelu.
Dzień 7 | SYDNEY
Widokowy rejs promem do Circular Quay w pobliżu budynku Sydney Opera House. Dla chętnych zwiedzanie wspaniałego akwarium z rekinami i płaszczkami (ok. 40 AUD) oraz Muzeum Morskiego (wstęp od 7 AUD). Na miejscu – wiele restauracji i sklepów. Spacer do orientalnej Dzielnicy Chińskiej. Wieczorny spacer przez Kings Cross, najbardziej rozrywkową dzielnicę miasta. Powrót do hotelu.
Dzień 8 | SYDNEY - CAIRNS
Transfer na lotnisko i wylot do Cairns w północno-wschodniej Australii, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Spacer na targ nocny i zapoznanie się z wieczornym życiem miasta.
Dzień 9 | CAIRNS - KURANDA
Czas wolny. Dla chętnych fakultatywna, całodzienna wycieczka do miejscowości Kuranda (ok. 135 AUD). Przejazd malowniczą trasą w wysokie góry. Zwiedzanie wioski, czas na zakupy. Następnie przejazd ponad wierzchołkami drzew kolejką linową Skyrail Cableway. Wizyta w Centrum Kultury Aborygenów w lesie deszczowym, gdzie można m.in. podziwiać występy autentycznych Aborygenów, pokazy gry na trombicie didgeridoo albo rzucić powracającym bumerangiem. Powrót do Cairns.
Dzień 10 | CAIRNS - GREEN ISLAND
Dla chętnych wycieczka (cena od ok. 130 AUD) na Wielką Rafę Koralową. Rejs katamaranem na Green Island, jedną z koralowych wysepek. Na miejscu do wyboru – rejs przeszkloną łodzią podwodną lub łodzią o szklanym dnie, przez które widać kolorowe ryby i ciekawe fragmenty rafy koralowej. Możliwość płytkiego nurkowania z rurką. Czas na plażowanie. Powrót do Cairns.
Dzień 11 | AYERS ROCK - PN ULURU-KATA TJUTA
Transfer na lotnisko. Wylot do Ayers Rock, osady leżącej w samym środku Australii. Transfer do hotelu. Następnie wycieczka do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta. Spacer między skałami. Po zachodzie słońca powrót do miejsca zakwaterowania. Możliwość samodzielnego smażenia, a potem degustacji przysmaków australijskich z grilla, m.in. mięso z krokodyla i kangura.
Dzień 12 | PN ULURU-KATA TJUTA - SYDNEY - CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia)
Rano przejazd do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta, by obejrzeć wschód słońca przy słynnej czerwonej skale Uluru, znanej powszechnie jako Ayers Rock. Przelot do Sydney (przez Alice Springs) a następnie przesiadka na lot do Christchurch w Nowej Zelandii.
Dzień 13 | ARROWTOWN - QUEENSTOWN
Przejazd nad malownicze, turkusowe jezioro Tekapo; przy dobrej pogodzie można z brzegu podziwiać łańcuch Alp Południowych i połyskujące bielą lodowce. Postój przy kamiennym kościele zbudowanym przez misjonarzy dla tubylców – Maorysów. Przejazd do kultowego mostu Kawarau, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee. Następnie postój w zabytkowym Arrowtown, historycznym miasteczku, gdzie były kopalnie złota. Wieczorem przyjazd do Queenstown i zakwaterowanie w hotelu.
Dzień 14 | QUEENSTOWN - TE ANAU
Rano wyjazd do Te Anau lub fakultatywnie (ok. 160 NZD) całodzienna wycieczka do fiordu w Milford Sound. Przejazd wzdłuż jeziora Wakatipu oraz Hollyford Valleys. Postój przy jeziorach lustrzanych. Pełen wrażeń i pięknych widoków rejs statkiem po fiordzie Milford Sound do Morza Tasmana. Spacer po lesie deszczowym. W czasie wycieczki jest możliwość lotu helikopterem z lądowaniem na lodowcu (ok. 375 NZD). Nocleg w Te Anau, które jest małym miasteczkiem cudownie położonym nad największym jeziorem na Wyspie Południowej o tej samej nazwie.
Dzień 15 | TE ANAU - DUNEDIN
Przejazd panoramiczną trasą do najbardziej szkockiego miasta w Nowej Zelandii – Dunedin. Zwiedzanie miasta pięknie położonego na pagórkach pośród wielu uroczych zatoczek; budynek stacji kolejowej, w którym główny hall wyłożony jest kafelkami ceramicznymi, Baldwin Street – uważana za najbardziej stromą ulicę na świecie, w najbardziej stromym punkcie jej nachylenie wynosi ok. 19° lub 35%. Przejazd wzdłuż zatoki oraz na półwysep, na którym można zobaczyć największe ptaki morskie – albatrosy mające tu swoje gniazda. Okazja do podziwiania cudownej panoramy miasta. Nocleg w Dunedin.
Dzień 16 | DUNEDIN - WELLINGTON
Przejazd wzdłuż wybrzeża. Spacer po plaży Koehoke, na której można oglądać dziwne formacje skalne w kształcie kul, jedyne takie na świecie znane jako Moeraki Boulders. Transfer na lotnisko w Christchurch. Po drodze zmieniające się krajobrazy wschodniego wybrzeża. Przelot do Wellington. Po przylocie transfer do hotelu. Czas wolny na spacer po centrum miasta. Nocleg w Wellington.
Dzień 17 | WELLINGTON - ROTORUA
Zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Kompleks budynków parlamentu, dawna siedziba rządu, zabytkowy kościół-muzeum św. Pawła. Wizyta w Muzeum Nowej Zelandii (Te Papa Tongarewa), ze zbiorami m.in. sztuki Maorysów oraz ciekawą ekspozycją fauny i flory. Wyjazd z Wellington na północ drogą z widokiem na górską panoramę Parku Narodowego Tongariro. Przejazd do Wodospadu Huka, gdzie przez wąski kanion z wielkim łoskotem płyną potężne masy wody. Przyjazd na nocleg do Rotorua. Dla chętnych kąpiel w gorących źródłach Polynesian Spa (ok. 30 NZD).
Dzień 18 | WAIOTAPU - ROTORUA
Zwiedzanie geotermalnego świata cudów – Waiotapu. Spacer ciekawą trasą, wzdłuż której można podziwiać aktywne gejzery, tworzące kolorowe, bulgoczące jeziorka. Wizyta w centrum kultury Maorysów Te Puia – obserwacja wybuchu trzech gejzerów, warsztat rzeźbiarzy w drewnie, żerujące tylko nocą ptaki kiwi w zaciemnionej klatce. Wieczorem tradycyjne maoryskie powitanie i kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów.
Dzień 19 | MATAMATA - WAITOMO - AUCKLAND
Przejazd do Matamata i zwiedzanie miasteczka Hobbitów ze słynnego filmu „Władca Pierścieni”. Jest to jedna z większych atrakcji Nowej Zelandii. Następnie przejazd do Waitomo i zwiedzanie wapiennych jaskiń; rejs łodzią podziemną rzeką, oglądanie świetlików, które przyklejone do sklepienia wyglądają jak rozgwieżdżone niebo. Przejazd do Auckland i zwiedzanie tego największego miasta Nowej Zelandii. Spacer po śródmieściu, gdzie przy głównych ulicach stoją odrestaurowane historyczne budynki z czasów kolonialnych. Wjazd na powulkaniczne wzgórze Mt Eden z panoramicznym widokiem na miasto. Przejażdżka wzdłuż nadmorskiego bulwaru do Mission Bay, po drodze wspaniałe widoki zatoki. Podziwianie ulicy milionerów i ogromnych rezydencji z przepięknym widokiem na miasto, ogrody botaniczne. Dla chętnych wieczorem fakultatywnie (ok. 30 NZD) podziwianie panoramy miasta z wieży widokowej Sky Tower (328 m). Nocleg w Auckland.
Dzień 20 | AUCKLAND – HONGKONG
Czas wolny przed wylotem. Transfer na lotnisko. Wylot do Hongkongu. Przylot do Hongkongu i transfer do hotelu. Nocleg.
Dzień 21 | HONGKONG
Wycieczka metrem na wyspę Lantau Island, gdzie znajduje się największy posąg Buddy w tej części Azji. Czas wolny na zakupy pamiątek i ostatnie spacery przed wylotem. Wieczorem transfer na lotnisko.
Dzień 22 |
Przesiadka na samolot do Europy. Przylot do Europy. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.
DODATKOWE INFORMACJE
- Informujemy, że Ambasada Australii w Polsce nie przyjmuje papierowych podań wizowych składanych osobiście lub przez biura podróży. O wizę należy starać się przez internet. Uczestnicy wycieczki mogą to zrobić za pośrednictwem LogosTour (najpóźniej na 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć wypełniony wniosek wizowy, z którego dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet, opłata za pośrednictwo wizowe 100 PLN) lub we własnym zakresie bezpłatnie. Więcej informacji na stronie www.poland.embassy.gov.au
- Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
- Na wycieczki fakultatywne w Australii i Nowej Zelandii sugerujemy przeznaczyć od ok. 30 AUD/NZD do ok. 1000 AUD/NZD
- Ze względu na ograniczoną liczbę bezpośrednich lotów z Ayers Rock do Cairns, dopuszczalna jest możliwość przelotu przez Sydney lub Alice Springs.
AUSTRALIA – NOWA ZELANDIA  (wyspy Płn. i Płd.), wyjazd z 2 noclegami tranzytowymi 2018

- przedstawienie w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua oraz kolacja
- malownicze, turkusowe jezioro Tekapo, przy którym stoi kamienny kościół zbudowany przez misjonarzy dla Maorysów
- Arrowtown - historyczne miasteczko, w którym były kopalnie złota
- Moeraki Boulders - jedyne na świecie formacje sklane w kształcie kul porozrzucane na plaży Koehoke
- Muzeum Nowej Zelandii - Te Papa Tongarewa - w Wellington
- Kawarau - kultowy most, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee
- Dunedin - najbardziej szkockie miasto w Nowej Zelandii
- Te Anau - urokliwe miasteczko położone nad największym jeziorem na Wyspie Południowej

TRASA WYCIECZKI

SYDNEY (Australia) – MANLY – KATOOMBA – CAIRNS – KURANDA – AYERS ROCK – PN ULURU-KATA TJUTA –CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia) – ARROWTOWN – QUEENSTOWN – TE ANAU – DUNEDIN – WELLINGTON – ROTORUA – WAIOTAPU – MATAMATA – WAITOMO – AUCKLAND

Dzień 1 |
Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie. Wylot do Australii.

Dzień 2 | HONGKONG

Przylot do Hongkongu. Zwiedzanie miasta. Wjazd na górę Victoria Peak z panoramą miasta. Przejazd do Kowloon i zwiedzanie bulwaru z panoramicznym widokiem na wyspę Hongkong. Wieczorem spacer po słynnej Natham Road – największej ulicy handlowej Hong Kongu. Transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 3 | HONGKONG

Zwiedzanie wioski rybackiej Abardeen. Czas wolny na spacery lub zakupy. Transfer na lotnisko i przelot do Sydney.

Dzień 4 | SYDNEY (Australia) - MANLY
Przylot do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek. Spacer przez Królewski Ogród Botaniczny, w którym przez ponad 100 lat sadzono wiele egzotycznych drzew i roślin zwożonych z całego świata. Przejście koło budynku opery – symbolu Sydney. Rejs promem przez zatokę do Manly. Spacer handlowym pasażem na nadmorską promenadę, obsadzoną palmami, wzdłuż której ciągnie się piękna plaża. Czas na plażowanie, kąpiel w oceanie lub zakupy. Powrót promem do miasta, a następnie przejazd do hotelu.

Dzień 5 | SYDNEY - KATOOMBA
Wycieczka do Katoomba w Górach Błękitnych. Po drodze Featherdale Wildlife Park, gdzie żyją wszystkie egzotyczne ptaki i zwierzęta występujące w Australii, w tym misie koala, kangury, diabły tasmańskie, kazuary, pingwiny, psy dingo, emu i wiele innych (wstęp ok. 30 AUD). Możliwość zrobienia zdjęcia z oswojonym misiem koala. Postój przy punkcie widokowym Echo Point, skąd widać lasy eukaliptusowe i skałę Trzy Siostry. Dla chętnych dodatkowe atrakcje (bilet łączony Scenic World ok. 35 AUD) – zjazd prawie pionową kolejką górniczą Scenic Railway na dno doliny Jamison Valley. Spacer przez las. Następnie wjazd kolejką linową na górę. Kolejny przejazd poziomo wiszącą nad doliną kolejką Skyway, z której przez szklane dno widać ciekawe formacje skalne i zieleń eukaliptusów. Powrót do Sydney.

Dzień 6 | SYDNEY
Zwiedzanie Sydney. Spacer po gwarnym śródmieściu. Czas wolny w eleganckim centrum handlowym – Queen Victoria Building. Następnie przejście główną ulicą – George Street, przy której stoją zarówno zabytkowe, jak i bardzo nowoczesne budynki, w stronę portowej dzielnicy The Rocks. Przejście po moście Portowym (Harbour Bridge), z którego rozciąga się widok na miasto, zatokę oraz operę. Powrót do hotelu.

Dzień 7 | SYDNEY
Widokowy rejs promem do Circular Quay w pobliżu budynku Sydney Opera House. Dla chętnych zwiedzanie wspaniałego akwarium z rekinami i płaszczkami (ok. 40 AUD) oraz Muzeum Morskiego (wstęp od 7 AUD). Na miejscu – wiele restauracji i sklepów. Spacer do orientalnej Dzielnicy Chińskiej. Wieczorny spacer przez Kings Cross, najbardziej rozrywkową dzielnicę miasta. Powrót do hotelu.

Dzień 8 | SYDNEY - CAIRNS
Transfer na lotnisko i wylot do Cairns w północno-wschodniej Australii, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Spacer na targ nocny i zapoznanie się z wieczornym życiem miasta.

Dzień 9 | CAIRNS - KURANDA
Czas wolny. Dla chętnych fakultatywna, całodzienna wycieczka do miejscowości Kuranda (ok. 135 AUD). Przejazd malowniczą trasą w wysokie góry. Zwiedzanie wioski, czas na zakupy. Następnie przejazd ponad wierzchołkami drzew kolejką linową Skyrail Cableway. Wizyta w Centrum Kultury Aborygenów w lesie deszczowym, gdzie można m.in. podziwiać występy autentycznych Aborygenów, pokazy gry na trombicie didgeridoo albo rzucić powracającym bumerangiem. Powrót do Cairns.

Dzień 10 | CAIRNS - GREEN ISLAND
Dla chętnych wycieczka (cena od ok. 130 AUD) na Wielką Rafę Koralową. Rejs katamaranem na Green Island, jedną z koralowych wysepek. Na miejscu do wyboru – rejs przeszkloną łodzią podwodną lub łodzią o szklanym dnie, przez które widać kolorowe ryby i ciekawe fragmenty rafy koralowej. Możliwość płytkiego nurkowania z rurką. Czas na plażowanie. Powrót do Cairns.

Dzień 11 | AYERS ROCK - PN ULURU-KATA TJUTA

Transfer na lotnisko. Wylot do Ayers Rock, osady leżącej w samym środku Australii. Transfer do hotelu. Następnie wycieczka do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta. Spacer między skałami. Po zachodzie słońca powrót do miejsca zakwaterowania. Możliwość samodzielnego smażenia, a potem degustacji przysmaków australijskich z grilla, m.in. mięso z krokodyla i kangura.

Dzień 12 | PN ULURU-KATA TJUTA - SYDNEY - CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia)
Rano przejazd do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta, by obejrzeć wschód słońca przy słynnej czerwonej skale Uluru, znanej powszechnie jako Ayers Rock. Przelot do Sydney (przez Alice Springs) a następnie przesiadka na lot do Christchurch w Nowej Zelandii.

Dzień 13 | ARROWTOWN - QUEENSTOWN

Przejazd nad malownicze, turkusowe jezioro Tekapo; przy dobrej pogodzie można z brzegu podziwiać łańcuch Alp Południowych i połyskujące bielą lodowce. Postój przy kamiennym kościele zbudowanym przez misjonarzy dla tubylców – Maorysów. Przejazd do kultowego mostu Kawarau, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee. Następnie postój w zabytkowym Arrowtown, historycznym miasteczku, gdzie były kopalnie złota. Wieczorem przyjazd do Queenstown i zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 14 | QUEENSTOWN - TE ANAU
Rano wyjazd do Te Anau lub fakultatywnie (ok. 160 NZD) całodzienna wycieczka do fiordu w Milford Sound. Przejazd wzdłuż jeziora Wakatipu oraz Hollyford Valleys. Postój przy jeziorach lustrzanych. Pełen wrażeń i pięknych widoków rejs statkiem po fiordzie Milford Sound do Morza Tasmana. Spacer po lesie deszczowym. W czasie wycieczki jest możliwość lotu helikopterem z lądowaniem na lodowcu (ok. 375 NZD). Nocleg w Te Anau, które jest małym miasteczkiem cudownie położonym nad największym jeziorem na Wyspie Południowej o tej samej nazwie.

Dzień 15 | TE ANAU - DUNEDIN
Przejazd panoramiczną trasą do najbardziej szkockiego miasta w Nowej Zelandii – Dunedin. Zwiedzanie miasta pięknie położonego na pagórkach pośród wielu uroczych zatoczek; budynek stacji kolejowej, w którym główny hall wyłożony jest kafelkami ceramicznymi, Baldwin Street – uważana za najbardziej stromą ulicę na świecie, w najbardziej stromym punkcie jej nachylenie wynosi ok. 19° lub 35%. Przejazd wzdłuż zatoki oraz na półwysep, na którym można zobaczyć największe ptaki morskie – albatrosy mające tu swoje gniazda. Okazja do podziwiania cudownej panoramy miasta. Nocleg w Dunedin.

Dzień 16 | DUNEDIN - WELLINGTON
Przejazd wzdłuż wybrzeża. Spacer po plaży Koehoke, na której można oglądać dziwne formacje skalne w kształcie kul, jedyne takie na świecie znane jako Moeraki Boulders. Transfer na lotnisko w Christchurch. Po drodze zmieniające się krajobrazy wschodniego wybrzeża. Przelot do Wellington. Po przylocie transfer do hotelu. Czas wolny na spacer po centrum miasta. Nocleg w Wellington.

Dzień 17 | WELLINGTON - ROTORUA
Zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Kompleks budynków parlamentu, dawna siedziba rządu, zabytkowy kościół-muzeum św. Pawła. Wizyta w Muzeum Nowej Zelandii (Te Papa Tongarewa), ze zbiorami m.in. sztuki Maorysów oraz ciekawą ekspozycją fauny i flory. Wyjazd z Wellington na północ drogą z widokiem na górską panoramę Parku Narodowego Tongariro. Przejazd do Wodospadu Huka, gdzie przez wąski kanion z wielkim łoskotem płyną potężne masy wody. Przyjazd na nocleg do Rotorua. Dla chętnych kąpiel w gorących źródłach Polynesian Spa (ok. 30 NZD).

Dzień 18 | WAIOTAPU - ROTORUA
Zwiedzanie geotermalnego świata cudów – Waiotapu. Spacer ciekawą trasą, wzdłuż której można podziwiać aktywne gejzery, tworzące kolorowe, bulgoczące jeziorka. Wizyta w centrum kultury Maorysów Te Puia – obserwacja wybuchu trzech gejzerów, warsztat rzeźbiarzy w drewnie, żerujące tylko nocą ptaki kiwi w zaciemnionej klatce. Wieczorem tradycyjne maoryskie powitanie i kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów.

Dzień 19 | MATAMATA - WAITOMO - AUCKLAND
Przejazd do Matamata i zwiedzanie miasteczka Hobbitów ze słynnego filmu „Władca Pierścieni”. Jest to jedna z większych atrakcji Nowej Zelandii. Następnie przejazd do Waitomo i zwiedzanie wapiennych jaskiń; rejs łodzią podziemną rzeką, oglądanie świetlików, które przyklejone do sklepienia wyglądają jak rozgwieżdżone niebo. Przejazd do Auckland i zwiedzanie tego największego miasta Nowej Zelandii. Spacer po śródmieściu, gdzie przy głównych ulicach stoją odrestaurowane historyczne budynki z czasów kolonialnych. Wjazd na powulkaniczne wzgórze Mt Eden z panoramicznym widokiem na miasto. Przejażdżka wzdłuż nadmorskiego bulwaru do Mission Bay, po drodze wspaniałe widoki zatoki. Podziwianie ulicy milionerów i ogromnych rezydencji z przepięknym widokiem na miasto, ogrody botaniczne. Dla chętnych wieczorem fakultatywnie (ok. 30 NZD) podziwianie panoramy miasta z wieży widokowej Sky Tower (328 m). Nocleg w Auckland.

Dzień 20 | AUCKLAND – HONGKONG
Czas wolny przed wylotem. Transfer na lotnisko. Wylot do Hongkongu. Przylot do Hongkongu i transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 21 | HONGKONG
Wycieczka metrem na wyspę Lantau Island, gdzie znajduje się największy posąg Buddy w tej części Azji. Czas wolny na zakupy pamiątek i ostatnie spacery przed wylotem. Wieczorem transfer na lotnisko.

Dzień 22 |
Przesiadka na samolot do Europy. Przylot do Europy. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE
- Informujemy, że Ambasada Australii w Polsce nie przyjmuje papierowych podań wizowych składanych osobiście lub przez biura podróży. O wizę należy starać się przez internet. Uczestnicy wycieczki mogą to zrobić za pośrednictwem biura (najpóźniej na 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć wypełniony wniosek wizowy, z którego dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet, opłata za pośrednictwo wizowe 100 PLN) lub we własnym zakresie bezpłatnie. Więcej informacji na stronie www.poland.embassy.gov.au
- Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
- Na wycieczki fakultatywne w Australii i Nowej Zelandii sugerujemy przeznaczyć od ok. 30 AUD/NZD do ok. 1000 AUD/NZD
- Ze względu na ograniczoną liczbę bezpośrednich lotów z Ayers Rock do Cairns, dopuszczalna jest możliwość przelotu przez Sydney lub Alice Springs.

Terminy i ceny

Cena podstawowa Wolne miejsca

Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.

Zniżki i dopłaty

Dopłata Pokój 1 osobowy : Dopłata 3800 PLN
Opłata za pośrednictwo wizowe : Dopłata 100 PLN

Zakwaterowanie

Hotel star star star

zakwaterowanie w hotelach 3*/4*, pokoje 2-osobowe – dopłata do pokoju 1-osobowego 3800 PLN (nie dotyczy Ayers Rock, gdzie 1 nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką w Outback Pioneer Hotel),

Wyżywienie

zgodnie z programem imprezy (ZPR)

śniadania; oraz w Cairns – także kolacje (w Ayers Rock – 1 dzień wyżywienie we własnym zakresie),

Transport

Przyjazdy/Odjazdy

Samolot

Miejscowość Kod miasta/lotniska Miejsce zbiórki
Warszawa WAW Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, w terminalu A (nowy), w hali odlotów. Wylot do Australii przez europejski port lotniczy

Cena zawiera

- przeloty międzynarodowe,
- przeloty wewnętrzne,
- przejazdy mikrobusem/autokarem, promem,
- zakwaterowanie w hotelach 3*/4*, pokoje 2-osobowe – dopłata do pokoju 1-osobowego 3800 PLN (nie dotyczy Ayers Rock, gdzie 1 nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką w Outback Pioneer Hotel),
- śniadania; oraz w Cairns – także kolacje (w Ayers Rock – 1 dzień wyżywienie we własnym zakresie),
- piknik o zachodzie słońca w Ayers Rock (przekąski, wino, sok),
- przedstawienie w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua oraz kolacja,
- opłaty za bilety wstępu do miejsc wymienionych w programie,
- opiekę lokalnego polskojęzycznego pilota-przewodnika w Australii i Nowej Zelandii,
- ubezpieczenie Signal Iduna (NW, KL, bagaż).
- przeloty międzynarodowe,
- przeloty wewnętrzne,
- przejazdy mikrobusem/autokarem, promem,
- zakwaterowanie w hotelach 3*/4*, pokoje 2-osobowe – dopłata do pokoju 1-osobowego 3800 PLN (nie dotyczy Ayers Rock, gdzie 1 nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką w Outback Pioneer Hotel),
- śniadania; oraz w Cairns – także kolacje (w Ayers Rock – 1 dzień wyżywienie we własnym zakresie),
- piknik o zachodzie słońca w Ayers Rock (przekąski, wino, sok),
- przedstawienie w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua oraz kolacja,
- opłaty za bilety wstępu do miejsc wymienionych w programie,
- opiekę lokalnego polskojęzycznego pilota-przewodnika w Australii i Nowej Zelandii,
- ubezpieczenie Signal Iduna (NW, KL, bagaż).

Cena nie zawiera

- świadczeń nie zawartych w ofercie

comments powered by Disqus
Nasze marki:

Biuro Podróży Ecotravel

os. Niepodległości 3A/5A
31-865 Kraków (Nowa Huta)

+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
biuro@ecotravel.pl

godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-18:00
Sobota - Niedziela: nieczynne

Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.